TOP 500 MANUFACTURING ENTERPRISE

TOP 500 MANUFACTURING ENTERPRISE

Krótki opis:

Contact sales@ytdrgg.com


Szczegóły produktu

Tag produkt

Related Video

Feedback (2)

During the past few years, our business absorbed and digested state-of-the-art technologies the two at home and abroad. Meanwhile, our firm staffs a group of experts devoted to your development of EN 10219 , EN 10219 , SQ Pipe , We welcome new and old customers from all walks of life to contact us for future business relationships and mutual success!
TOP 500 MANUFACTURING ENTERPRISE Detail:

Contact sales@ytdrgg.com


Product detail pictures:

TOP 500 MANUFACTURING ENTERPRISE detail pictures

TOP 500 MANUFACTURING ENTERPRISE detail pictures

TOP 500 MANUFACTURING ENTERPRISE detail pictures


Related Product Guide:
The Benefits of Using Steel Pipes
Metal or Plastic Pipes – Which Are Best?

We have now our possess revenue group, design staff, technical crew, QC team and package group. We now have strict excellent regulate procedures for each process. Also, all of our workers are experienced in printing subject for TOP 500 MANUFACTURING ENTERPRISE, The product will supply to all over the world, such as: Sacramento , Brasilia , Puerto Rico , Our company warmly invites domestic and overseas customers to come and negotiate business with us. Let us join hands to create a brilliant tomorrow! We are looking forward to cooperating with you sincerely to achieve a win-win situation. We promise to try our best to provide you with high quality and efficient services.
 • Poprzedni:
 • Następny: • Seamless pipe induction heating equipment manufacturer

  Specialized in manufacturing & exporting induction heating equipment & system for more than 13 years, Foreve induction heating furnace has got good reputation from our customers from home and abroad.

  With mature induction heating technology, import main components, intelligent solid powe supply, reliable performance, our induction heating equipment is widely used for induction heating for bars, pipes, billet, slab, tubes, sheet and so on .The material is available for S45C, Stainless steel, 42CrMo, High speed steel etc.

  Contact person:Hailee Ma

   ● Mobile:0086-18932783253(Whatsapp)

   ● Email: sales@foreverfurnace.com 

  Visit http://www.hy-inductionheater.com/ for a free quote.  Tīnūžu tautas nama videjās paaudzes deju kolektīvs UPE
  Kolektīva vadītājs: Didzis Apsītis

  Vidējās paaudzes deju kolektīvs pastāv un aktīvi darbojas Tīnūžu tautas namā kopš 2011. gada rudens. Sākotnēji bija ideja. No idejas nu ir izveidojies lielisks kolektīvs. 2012. gada janvārī kolektīvs tika pie skanīga nosaukuma – „Upe”. Esam sevi pierādījuši un guvuši atpazīstamību gan Latvijā, gan ārpus tās.

  Lielākais paldies jāsaka mūsu Ikšķiles novada pašvaldībai un Tīnūžu tautas nama darbiniekiem! Esam sapratuši, ka, ejot roku rokā, mēs varam izdarīt ļoti skaistas lietas. „Ir prieks, ka Ikšķiles novadā un tieši Tīnūžos pastāv kolektīvs. Mūsu vidū ir jauki, dejot griboši un spēcīgi (arī vārda tiešajā nozīmē) dejotāji. No maza stādiņa ir izaudzis vesels koks, kas jau kuplo un plaukst arvien lielāks, kuplāks un bagātāks,” tā savu kolektīvu raksturo „Upe” vadītājs Didzis Apsītis.

  Latvieši savās dejās izdzīvo svarīgākās dzīves norises. Deja ir ne tikai soļu raksts un skaists kustību salikums, bet tā ir arī cilvēka dvēseles stāvokļa izpausme, tā ir enerģija. Deju kopa sevī apvieno cilvēkus no dažādām dzīves sfērām, bet vienojošais elements viņiem visiem ir vēlme būt kustībā, vienoties prieka radīšanā sev un citiem. Deja satuvina. Un nemanāmi liek kļūt par draugiem.

  Iepriekšējās sezonās ir aizvadīti daudzi pasākumi, koncerti, skates, protams, XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV Deju svētki, kā arī ir bijuši vairāki tālāki izbraucieni. Visu gadu dejotājiem notiek aktīvs mēģinājumu process, tiek mācītas jaunas dejas, ir jākoncertē un jāpriecē skatītāji, ar nenogurstošu dejas soli sildot gan savas, gan draugu kolektīvu sirdis… „Upei” nu jau trešā sezona ir aizvadīta nopietni mēģinot un rādot savas spējas tautas dejas profesionāļiem. Izdzīvota plaša emociju gamma – satraukums, atbildības sajūta, uzstāšanās prieks un gandarījums par labi atdarītu darbu.

  Tuvojoties otrdienu un ceturtdienu vakaram, kājas pašas nes mūs Tīnūžu tautas nama virzienā, lai plkst. 20:00 sāktu ierastos mēģinājumus. VPDK “Upe” vadītāji ir mūsu vislielākā vērtība. Bez viņiem mēs nebūtu tik vienoti, netiektos uz tik augstiem mērķiem un nesasniegtu tik labus rezultātus. Kolektīva mākslinieciskais vadītājs – Didzis Apsītis, repetitore Tatjana Madžule un koncertmeistars Guntars Kalnciems. Reizēm stingri un nelokāmi, bet ar neparastu optimismu, sparu un apņēmību apveltīti, viņi ir mūsu lielākais atbalsts un dzinējspēks.

  Video: A.Balodis

  Reasonable price, good attitude of consultation, finally we achieve a win-win situation,a happy cooperation!
  5 StarsBy Clara from Guyana - 2015.09.23 17:37
  Timely delivery, strict implementation of the contract provisions of the goods, encountered special circumstances, but also actively cooperate, a trustworthy company!
  5 StarsBy Letitia from Mexico - 2015.12.11 11:26

  Wyślij wiadomość do nas:

  Zapytanie teraz
  • * CAPTCHA: Wybierz dom

  Produkty powiązane

  Zapytanie teraz
  • * CAPTCHA: Wybierz gwiazdę

  WhatsApp Online Chat !