Rectangular Hollow Sections

Rectangular Hollow Sections

Short Description:

Contact sales@ytdrgg.com


Product Detail

Product Tag

Related Video

Feedback (2)

As for competitive prices, we believe that you will be searching far and wide for anything that can beat us. We can state with absolute certainty that for such quality at such prices we are the lowest around for Galvanized Square Steel Pipe , Channel Bar , DIN2240 , If needed, welcome to make contact with us by our web page or phone consultation, we will be delighted to serve you.
Rectangular Hollow Sections Detail:

Contact sales@ytdrgg.com


Product detail pictures:

Rectangular Hollow Sections detail pictures

Rectangular Hollow Sections detail pictures

Rectangular Hollow Sections detail pictures

Rectangular Hollow Sections detail pictures


Related Product Guide:
Metal or Plastic Pipes – Which Are Best?
Find The Attractive Stainless Steel

Our rewards are reduce selling prices,dynamic revenue team,specialized QC,sturdy factories,superior quality services for Rectangular Hollow Sections, The product will supply to all over the world, such as: Austria , Algeria , Jeddah , Our production have been exported to more than 30 countries and regions as first hand source with lowest price. We sincerely welcome customers from both at home and abroad to come to negotiate business with us.
 • Previous:
 • Next: • Tīnūžu tautas nama videjās paaudzes deju kolektīvs UPE
  Kolektīva vadītājs: Didzis Apsītis

  Vidējās paaudzes deju kolektīvs pastāv un aktīvi darbojas Tīnūžu tautas namā kopš 2011. gada rudens. Sākotnēji bija ideja. No idejas nu ir izveidojies lielisks kolektīvs. 2012. gada janvārī kolektīvs tika pie skanīga nosaukuma – „Upe”. Esam sevi pierādījuši un guvuši atpazīstamību gan Latvijā, gan ārpus tās.

  Lielākais paldies jāsaka mūsu Ikšķiles novada pašvaldībai un Tīnūžu tautas nama darbiniekiem! Esam sapratuši, ka, ejot roku rokā, mēs varam izdarīt ļoti skaistas lietas. „Ir prieks, ka Ikšķiles novadā un tieši Tīnūžos pastāv kolektīvs. Mūsu vidū ir jauki, dejot griboši un spēcīgi (arī vārda tiešajā nozīmē) dejotāji. No maza stādiņa ir izaudzis vesels koks, kas jau kuplo un plaukst arvien lielāks, kuplāks un bagātāks,” tā savu kolektīvu raksturo „Upe” vadītājs Didzis Apsītis.

  Latvieši savās dejās izdzīvo svarīgākās dzīves norises. Deja ir ne tikai soļu raksts un skaists kustību salikums, bet tā ir arī cilvēka dvēseles stāvokļa izpausme, tā ir enerģija. Deju kopa sevī apvieno cilvēkus no dažādām dzīves sfērām, bet vienojošais elements viņiem visiem ir vēlme būt kustībā, vienoties prieka radīšanā sev un citiem. Deja satuvina. Un nemanāmi liek kļūt par draugiem.

  Iepriekšējās sezonās ir aizvadīti daudzi pasākumi, koncerti, skates, protams, XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV Deju svētki, kā arī ir bijuši vairāki tālāki izbraucieni. Visu gadu dejotājiem notiek aktīvs mēģinājumu process, tiek mācītas jaunas dejas, ir jākoncertē un jāpriecē skatītāji, ar nenogurstošu dejas soli sildot gan savas, gan draugu kolektīvu sirdis… „Upei” nu jau trešā sezona ir aizvadīta nopietni mēģinot un rādot savas spējas tautas dejas profesionāļiem. Izdzīvota plaša emociju gamma – satraukums, atbildības sajūta, uzstāšanās prieks un gandarījums par labi atdarītu darbu.

  Tuvojoties otrdienu un ceturtdienu vakaram, kājas pašas nes mūs Tīnūžu tautas nama virzienā, lai plkst. 20:00 sāktu ierastos mēģinājumus. VPDK “Upe” vadītāji ir mūsu vislielākā vērtība. Bez viņiem mēs nebūtu tik vienoti, netiektos uz tik augstiem mērķiem un nesasniegtu tik labus rezultātus. Kolektīva mākslinieciskais vadītājs – Didzis Apsītis, repetitore Tatjana Madžule un koncertmeistars Guntars Kalnciems. Reizēm stingri un nelokāmi, bet ar neparastu optimismu, sparu un apņēmību apveltīti, viņi ir mūsu lielākais atbalsts un dzinējspēks.

  Video: A.Balodis  219mm x 25mm Seamless Pipe Plant – Year 2007

  The factory has advanced equipment, experienced staffs and good management level, so product quality had assurance, this cooperation is very relaxed and happy!
  5 Stars By Evelyn from Philadelphia - 2015.12.28 15:18
  The accounts manager made a detailed introduction about the product, so that we have a comprehensive understanding of the product, and ultimately we decided to cooperate.
  5 Stars By Molly from Chile - 2015.02.08 16:45

  Related Products

  WhatsApp Online Chat !