• customers
  • customers
  • customers
  • customers

certifikatë

Mëso më shumë
Mirë se vini në Tianjin Yuantai Derun Pipe Prodhim Group Co, Ltd

Pse Zgjidhni Us

Tianjin Yuantai Derun Pipe Manufacturing Group Co, Ltd, themeluar në mars të vitit 2002 , është prodhuesi më i madh i specializuar në sheshin ERW & tub drejtkëndëshe / tub, tub i uritur seksioni strukturën, tub i galvanizuar dhe tub spirale saldim në Kinë. Prodhimi vjetor arrin 5 milionë tons.Yuantai Derun ka 51 linja prodhimi i tub zezë ERW, 10 linja prodhimi i tub i galvanizuar dhe 3 linjat e prodhimit të tub saldim spirale. Tub katrore nga 20 * 20 * 1mm në 500 * 500 * 40mm, tub drejtkëndëshe nga 20 * 30 * 1.2mm në 400 * 600 * 40mm, tub ngjitur nga 2 "-60" mund të jetë prodhuar. Yuantai Derun mund të prodhojë tuba katror drejtkëndëshe si për standardet e ASTM A500, JIS G3466, EN10219, DIN2240, BS1387, AS1163.

Mëso më shumë

What Are ERW Tubes?

Stainless steel is hailed as a useful material by industries across the globe and there are not one but several reasons for the same. Stainless steel is durable and aptly resistant to external agents like acid and ru...
Mëso më shumë

Kodi për hartimin e furnizimit me ujë dhe kullimin ...

Sipas njoftimit të Ministrisë së strehimit dhe zhvillimit rural urban, kodi projektimit për furnizimin me ujë dhe kullimit të hekurit dhe çelikut ndërmarrjeve si standardin kombëtar (numri serial GB50721-2011) w ...
Mëso më shumë

Steel Pipe Njohuri

tub çeliku është përdorur për të përcjellë lëngun dhe pluhur të ngurta, shkëmbimit të ngrohjes, pjesët e makinerive të prodhimit dhe kontenierë, ajo është një material ekonomi. Struktura e ndërtimit çeliku me demet çeliku, shtylla dhe përkrahjen mekanike ...
Mëso më shumë
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree