Yuantai History - Rise (Tianjin) Steel Sales Co.,Ltd

Historia Yuantai

janar 1993

anëtarë të rëndësishëm të ekipit të grupit Yuantai Derun filloi punë teknike në Tianjin Daqiuzhuang fabrikë tub.

qershor 2002

Tianjin Yuantai Industrisë dhe Tregtisë Co, Ltd, u themelua, të specializuar në shesh, tub drejtkëndëshe uritur çeliku, hot galvanizuar ngjitur (dip hot galvanizuar) tub katror, ​​kapitali i regjistruar është 10 milionë dollarë.

Maj 2004

Një nga Yuantai filialeve Tangshan Lituo Steel Tube Co, Ltd ishte themeluar, të specializuar në drejtkëndëshe katror tub ngjitur drejt çeliku i uritur ,  kapitali i regjistruar është 10 milionë dollarë.

prill 2005

Yuantai çeliku Square Pipe Co Ltd ishte themeluar, të specializuar në saldim katror tub çeliku i uritur dhe tub i galvanizuar, regjistruar është 2 milionë USD.

mars 2010

Tianjin Yuantai Runxiang kompani tregtare komerciale është themeluar, e specializuar në tregtinë Steel strip, agjent tub i galvanizuar, etj, kapitali i regjistruar është 2 milionë USD.

mars 2010

Tianjin Yuantai Derun grup prodhuese tub Co Ltd ishte themeluar zyrtarisht, duke shënuar se prodhimi i frekuencë të lartë ngjitur zi, galvanizuar tub katrore, spirale ngjitur tub, tub logjistikës dhe tregtisë tub si një nga shkallë të gjerë ndërmarrje të përbashkët grup Yuantai Derun është themeluar zyrtarisht, grupi kapitali i regjistruar është 20 milionë USD.

mars 2010

Tianjin Yuantai Derun Investment Co, Ltd ishte themeluar zyrtarisht, të specializuar në zinxhirin Steel Industry tub, bashkimet më të ulëta të industrisë dhe blerjet dhe zhvillimin industrial të pasurive të patundshme, kapitalin e regjistruar është 2 milionë USD.

gusht 2013

Tianjin Derun Runfeng tub prodhimit Co Ltd, u themelua, të specializuar në të nxehtë galvanizuar (nxehtë galvanizing) biznesin e përpunimit, kapitali i regjistruar është 8 milionë USD.

mars 2015

Tianjin Yuantai Yuanda anti-korrozioni tub izolim Co, Ltd ishte themeluar, e specializuar në spirale ngjitur tub prodhimit dhe shitjes, kapitali i regjistruar është 2 milionë USD.

gusht 2015

Tangshan Yuantai Derun Pipe Co, Ltd ishte themeluar, të specializuar në strip çeliku, tregtia tub çeliku, kapitali i regjistruar është 1 milion USD.

mars 2016

Tianjin Yuantai Derun Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd, u themelua, të angazhuar kryesisht në import dhe eksport ndërkombëtar të biznesit për Yuantai Group, kapitali i regjistruar është 2 milionë USD.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !