cilët janë YuanTaiDeRun

NDËRTO NJË MARKË SHEKULORE GLOBALE

Tianjin Yuantai Derun Steel Pipe Manufacturing Group Co., Ltd., themeluar në mars 2002 dhe buron nga Tianjin Yuantai Industrial and Trading Co., Ltd, ndodhet në bazën më të madhe të prodhimit të tubave - zonën industriale Daqiuzhuang në Jinghai Tianjin e cila është afër në Autostradën Kombëtare të Kinës 104 dhe 205 dhe është vetëm 40 km larg nga porti Tianjin Xingang.Vendndodhja e shkëlqyer gjeografike mbështet komoditetin për transportin brenda dhe jashtë vendit.

 • 2002

  YuanTaiDeRun është ndërtuar në vitin 2002

 • 500prodhuesit

  500 prodhuesit kryesorë të Kinës

 • 10 milion ton

  Kapaciteti i saj prodhues është më shumë se 10 milion ton

Pse na zgjodhet ne
500
500 prodhuesit kryesorë të Kinës
21
21 vjet përvojë në prodhimin e tubave të çelikut
1
Një nga hartuesit e standardit kombëtar
1
Ndërmarrjet më të mëdha të prodhimit të tubave katrorë dhe drejtkëndëshe
 • DUBAI EXPO 2020

  DUBAI EXPO 2020

  E ndërtuar në më shumë se 11 milionë metra katrorë tokë me cilësi të lartë, vila në Dubai ka një gamë të gjerë peizazhesh dhe kopshtesh, trotuare dredha-dredha dhe zona të gjera publike.Një rilindje në zemër të qytetit, blloqet e pasurive të Dubait hills janë projektuar në mënyrë elegante për të rrethuar një fushë golfi kampionati me 18 vrima

 • Aeroporti i Kuvajtit

  Aeroporti i Kuvajtit

  Aeroporti Ndërkombëtar i Kuvajtit është një aeroport i vendosur në Farwaniya, Kuvajt, 15.5 km (9.6 milje) në jug të qytetit të Kuvajtit, duke mbuluar një sipërfaqe prej 37.7 kilometra katrorë (14.6 milje katrore).Është qendra e linjave ajrore Al Jazeera dhe Kuvajtit.

 • Kodra e DUBAIT

  Kodra e DUBAIT

  Dubai Hills Estate është një nga zhvillimet e reja më spektakolare të Dubait.I ndodhur midis dy rrugëve kryesore të rrugës Al Khail dhe rrugës Mohammed Bin Zayed, Dubai Hills Estate është një zhvillim i gjerë rezidencial dhe i stilit të jetesës që përfshin vila, apartamente të ulëta dhe banesa në qytet.Është faza e parë në projektin masiv të qytetit të Mohammed Bin Rashid, që ka fituar me vend emërtimin "qytet brenda një qyteti" për shkak të shtrirjes së madhe të zhvillimit.

 • EGJIPT KAJRO CBD

  EGJIPT KAJRO CBD

  Kryeqyteti i ri administrativ i Egjiptit ndodhet 45 km në lindje të Kajros në rrugën për në qytetin port të Suezit.Projekti supozohet të ofrojë mijëra vende pune dhe të stimulojë ekonominë.Kur të përfundojë kryeqyteti i ri pritet të strehojë një popullsi prej 5 milionë banorësh që zgjidhin çështjen e mbipopullimit kronik në kryeqytetin aktual Kajro.Më poshtë është afati kohor i ri i projektit të kapitalit administrativ të Egjiptit dhe gjithçka që duhet të dini rreth projektit nga fillimi deri në datën e tanishme.

 • SHTËPI E GJELBËR EGJIPT

  SHTËPI E GJELBËR EGJIPT

  Mega projekti i serave i zbatuar nga qeveria egjiptiane përbën një hap cilësor në historinë e bujqësisë në vend pasi do të luajë një rol të madh në arritjen e sigurisë ushqimore për vendin më të populluar arab, thanë ekspertët egjiptianë.

KËRKONI KUOT

Ne jemi Profesionistë

Inxhinierët

Me teknologji të fortë, qendër kërkimi dhe zhvillimi

Ne jemi të besuar

Cilësia

90 ditë Garanci e Cilësisë pas mbërritjes së mallrave

Ne jemi Ekspertë

Përvoja

20 vjet përvojë në prodhimin e tubave të çelikut në shkallë të gjerë

Ne do t'ju marrim një ofertë të shpejtë falas dhe do të planifikojmë punën tuaj në ditën dhe orën që funksionon më mirë për ju.