Συγχαρητήρια για την κατάκτηση του Μουντιάλ στον Μέσι!Συγχαρητήρια σε όλους τους πελάτες μας στη Νότια Αμερική!

Μετά από 36 χρόνια, η Αργεντινή κατέκτησε ξανά το πρωτάθλημα και ο Μέσι επιτέλους έκανε την επιθυμία του.
Στο Παγκόσμιο Κύπελλο του Κατάρ, η Αργεντινή κατέκτησε το πρωτάθλημα επικρατώντας της Γαλλίας με 7-5 στα πέναλτι.Ο 35χρονος Μέσι πέτυχε δύο γκολ και τελικά κατέκτησε το πρωτάθλημα.Σε αυτό το Παγκόσμιο Κύπελλο, ο Μέσι σημείωσε συνολικά 7 γκολ, με 3 ασίστ, και δημιούργησε συνολικά 10 γκολ πριν και μετά.Ο Μέσι κέρδισε επίσης το βραβείο Χρυσής Σφαίρας στην τελετή απονομής.Ο Μέσι έγινε ο τέταρτος παίκτης στην ιστορία που κατακτά το Παγκόσμιο Κύπελλο, τη Χρυσή Σφαίρα και το Champions League ταυτόχρονα.Η νέα γενιά του βασιλιά του ποδοσφαίρου είναι ο Μέσι.
Πίσω από την επιτυχία του Μέσι, πρέπει να δούμε τις προσπάθειες και την αφοσίωσή του, την αφοσίωση και την επιμονή του, που είναι πιο σημαντικά από το πρωτάθλημα.
Πρέπει να ξέρετε ότι ο Μέσι έχει συμμετάσχει σε πέντε Μουντιάλ πριν και μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος.Έχει αποτύχει για τέσσερις συνεχόμενες φορές.Μετά από 16 χρόνια σκληρής δουλειάς και εμπειρίας, έχει κατακτήσει το σημερινό πρωτάθλημα και την τελειότητα.

Συγχαρητήρια για τη νίκη του Μέσι στο Παγκόσμιο Κύπελλο-1

Κοιτάζοντας πίσω τις δυσκολίες του ταξιδιού του Μέσι, δεν μπορώ παρά να κλάψω.Το 2006, ο 19χρονος Μέσι συμμετείχε για πρώτη φορά σε Παγκόσμιο Κύπελλο.Το πέναλτι της Αργεντινής ήταν 3-5 από τη Γερμανία.Ο Μέσι έπαιξε τρεις φορές, με ένα γκολ και μία ασίστ.Τότε ο Μέσι δεν πίστευε ότι θα έπρεπε να περιμένει 16 χρόνια για να πάρει το πρωτάθλημα.Εκείνη την εποχή, ο Μέσι ήταν σούπερ σταρ στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο και χαρακτηρίστηκε ως «ο καλύτερος παίκτης στη μελλοντική ιστορία» από τον Ροναλντίνιο!
Το 2010, ο Μέσι, ο οποίος έχει κερδίσει τη Χρυσή Σφαίρα, συμμετείχε στο Παγκόσμιο Κύπελλο για δεύτερη φορά, αλλά ο Μέσι δεν κατάφερε να βοηθήσει περαιτέρω την Αργεντινή.Σταμάτησε τους τελευταίους οκτώ και έχασε από τη Γερμανία.Η Αργεντινή έπαιξε 0-4 στα προημιτελικά της Γερμανίας.Ο Μέσι έπαιξε πέντε παιχνίδια και έδωσε δύο ασίστ.

Συγχαρητήρια για τη νίκη του Μέσι στο Παγκόσμιο Κύπελλο-2

Στο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2014, ο 27χρονος Μέσι βρισκόταν στο απόγειο της καριέρας του.Ήταν στην καλύτερη κατάσταση στην προσωπική του ζωή και πραγματικά προσπάθησε να παλέψει για τον πρωταθλητή του Παγκοσμίου Κυπέλλου.Οδήγησε την Αργεντινή στον τελικό.Έκανε συνολικά 7 συμμετοχές και συνέβαλε 4 γκολ και 1 ασίστ, κάνοντας το καλύτερο ταξίδι στο Παγκόσμιο Κύπελλο στην προσωπική καριέρα του Μέσι εκείνη την εποχή.Ωστόσο, ο Αργεντινός τελικά έχασε από τη Γερμανία.Ο τελικός ήταν 0 - 1 παράταση για τη Γερμανία, και το Παγκόσμιο Κύπελλο κέρδισε ο αντίπαλός του.

Ηττήθηκε από τη Γερμανία για τρεις συνεχόμενες φορές.Ο έξω κόσμος πίστευε ότι ο Μέσι ήταν δύσκολο να κερδίσει το Παγκόσμιο Κύπελλο, αλλά ο Μέσι δεν το έβαλε κάτω.Το 2018, ο Μέσι βγήκε ξανά, αλλά αυτή τη φορά έχασαν από τη Γαλλία, μια ανερχόμενη δύναμη, τον Μπαπέ, ο οποίος ήταν τόσο δυνατός όσο ο Μέσι όταν ήταν μικρός.Ένα παιχνίδι ήταν 3-4 και η Αργεντινή έχασε από τη Γαλλία στους «16».

Συγχαρητήρια για τη νίκη του Μέσι στο Παγκόσμιο Κύπελλο-3

Μετά ήρθε το Παγκόσμιο Κύπελλο του Κατάρ 2022.Ο 35χρονος Μέσι είπε ότι αυτό ήταν το τελευταίο του Παγκόσμιο Κύπελλο.Η Αργεντινή έχασε από τη Σαουδική Αραβία στο πρώτο παιχνίδι και κανείς δεν πίστευε ότι η Αργεντινή θα μπορούσε να πάρει το πρωτάθλημα.Αλλά τελικά το έκανε η Αργεντινή, το έκανε ο Μέσι, 7 γκολ και 3 ασίστ.Ο Μέσι ολοκλήρωσε το όνειρό του σε ηλικία 35 ετών στο πέμπτο Παγκόσμιο Κύπελλο.Μετά από 16 χρόνια σκληρής δουλειάς και προπόνησης, ο Μέσι έγινε επιτέλους πρωταθλητής του Μέσι!

Ο άνθρωπος δεν μπορεί να νικήσει τον χρόνο, αλλά οι πράξεις του μπορούν να σταθούν πάνω από τον χρόνο και να μείνουν στις καρδιές μας.Αυτή είναι η αξιολόγηση του ποιητή Χε Γουέι για τον Μέσι.Το όνομα του Μέσι είναι ο εκπρόσωπος του μεγαλείου και του θρύλου.Το πνεύμα που μεταφέρει δεν είναι μόνο πρωταθλητής και τιμή, αλλά και η επιμονή του, οι αδιάκοπες προσπάθειές του και η επιμονή του.Όλα αυτά αξίζει να τα μάθετε!

Συγχαρητήρια και πάλι για το ποδόσφαιρο της Νότιας Αμερικής, ειδικά τους Αργεντινούς πελάτες μας!Συγχαρητήρια στη FIFA μας και στον λαό του Κατάρ, που έφεραν μια βαθιά ποδοσφαιρική γιορτή στον κινεζικό λαό.

Είμαστε ο μεγαλύτερος κατασκευαστής κοίλου τμήματος στην Κίνα.Παράγουμε κυρίως προσαρμοσμένα:yuantai σωλήνα ERW, yuantai σωλήνας LSAW, yuantai SSAW σωλήνας, yuantai σωλήνα HFW, σωλήνας χωρίς ραφή γιουαντάι.
τετράγωνο κοίλο τμήμα:10*10*0,5-1000*1000*60mm
ορθογώνιο κοίλο τμήμα:10*15*0,5-800*1100*60mm
κυκλική κοίλη διατομή:10,3-2032mm THK:0,5-60mm

Ώρα δημοσίευσης: Δεκ-19-2022