Čestitamo Messiju na osvojenom Svjetskom prvenstvu!Čestitamo svim našim južnoameričkim kupcima!

Nakon 36 godina Argentina je ponovno osvojila prvenstvo, a Messiju se konačno ispunila želja.
Na Svjetskom prvenstvu u Kataru Argentina je osvojila prvenstvo pobijedivši Francusku 7-5 na jedanaesterce.Messi (35) postigao je dva gola i konačno osvojio prvenstvo.Na ovom Svjetskom prvenstvu Messi je zabio ukupno 7 golova, uz 3 asistencije, a kreirao je ukupno 10 golova prije i poslije.Messi je na dodjeli osvojio i Zlatni globus.Messi je postao četvrti igrač u povijesti koji je osvojio Svjetsko prvenstvo, Zlatni globus i Ligu prvaka u isto vrijeme.Nova generacija nogometnog kralja je Messi.
Iza Messijevog uspjeha treba vidjeti njegov trud i predanost, predanost i ustrajnost koji su važniji od prvenstva.
Trebate znati da je Messi sudjelovao na pet svjetskih prvenstava prije i nakon osvajanja prvenstva.Nije uspio četiri uzastopna puta.Nakon 16 godina napornog rada i iskustva, postigao je sadašnje prvenstvo i savršenstvo.

Čestitam Messiju na osvojenom Svjetskom prvenstvu-1

Osvrćući se na teškoće Messijevog putovanja, ne mogu a da ne zaplačem.Godine 2006. 19-godišnji Messi prvi je put sudjelovao na Svjetskom prvenstvu.Jedanaesterac za Argentinu u četvrtfinalu bio je 3-5 od Njemačke.Messi je nastupio tri puta, uz jedan gol i jednu asistenciju.Tada Messi nije mislio da će morati čekati 16 godina da osvoji naslov prvaka.Messi je u to vrijeme bio superzvijezda svjetskog nogometa, a Ronaldinho ga je ocijenio "najboljim igračem u budućoj povijesti"!
Godine 2010. Messi, koji je osvojio Zlatni globus, po drugi put je sudjelovao na Svjetskom prvenstvu, ali Messi nije uspio dodatno pomoći Argentini.Zaustavio je zadnjih osam i izgubio od Njemačke.Argentina je odigrala 0-4 u četvrtfinalu protiv Njemačke.Messi je odigrao pet utakmica i dva puta asistirao.

Čestitam Messiju na osvojenom Svjetskom prvenstvu-2

Na Svjetskom prvenstvu 2014. Messi (27) je bio na vrhuncu svoje karijere.Bio je u najboljem stanju u svom osobnom životu i stvarno se pokušao boriti za prvaka Svjetskog kupa.Vodio je Argentinu do finala.Upisao je ukupno 7 nastupa i pridonio 4 gola i 1 asistenciji, odigravši tada najbolje putovanje na Svjetskom prvenstvu u Messijevoj osobnoj karijeri.Ipak, Argentinac je na kraju izgubio od Njemačke.Finale je bilo produžetaka 0-1 za Njemačku, a Svjetsko prvenstvo osvojio je njegov protivnik.

Njega je Njemačka triput uzastopno pobijedila.Vanjski svijet mislio je da je Messiju teško osvojiti Svjetsko prvenstvo, ali Messi se nije dao.U 2018. Messi je opet izašao, ali ovaj put su izgubili od Francuske, sile u usponu, Mbapea, koji je bio jak kao Messi kad je bio mlad.Jedna utakmica je bila 3-4, a Argentina je izgubila od Francuske u šesnaestini finala.

Čestitam Messiju na osvojenom Svjetskom prvenstvu-3

Zatim je došlo Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022.Messi (35) je rekao da mu je ovo posljednje Svjetsko prvenstvo.Argentina je izgubila od Saudijske Arabije u prvoj utakmici i nitko nije mislio da bi Argentina mogla osvojiti prvenstvo.Ali konačno Argentina jest, Messi jest, 7 golova i 3 asistencije.Messi je ispunio svoj san u dobi od 35 godina na svom petom Svjetskom prvenstvu.Nakon 16 godina mukotrpnog rada i treniranja, Messi je napokon postao Messijev prvak!

Čovjek ne može pobijediti vrijeme, ali njegova djela mogu stajati iznad vremena i ostati u našim srcima.Ovo je ocjena pjesnika He Weija o Messiju.Ime Messi je predstavnik veličine i legende.Duh koji prenosi nije samo šampion i čast, već i njegova ustrajnost, njegovi neprekidni napori i njegova ustrajnost.Sve njih vrijedi naučiti!

Još jednom čestitamo na našem južnoameričkom nogometu, posebno našim argentinskim kupcima!Čestitke našoj FIFA-i i katarskom narodu, koji su kineskom narodu donijeli veliku nogometnu gozbu.

Mi smo najveći proizvođač šupljih profila u Kini.Uglavnom proizvodimo po mjeri:yuantai ERW cijev, yuantai LSAW cijev, yuantai SSAW cijev, yuantai HFW cijev, yuantai bešavne cijevi.
kvadratni šuplji presjek: 10*10*0,5-1000*1000*60 mm
pravokutni šuplji presjek: 10*15*0,5-800*1100*60 mm
kružni šuplji presjek: 10,3-2032 mm THK: 0,5-60 mm

Vrijeme objave: 19. prosinca 2022